Domov >> Ubytovanie-Apartmány >> Apartmány Majka

Apartmány Majka

 
Od 10 €
Max. 14 osôb
2 apartmány
Domáci miláčikovia sú u nás vítaní.
tr Základné údaje
V našej ponuke sú 2 samostatné štýlovo zariadené apartmány:
Apartmán Martin - na prízemí - má dve samostatné izby. Každá izba má svoju kúpelňu so sprchovacím kútom a WC. K dispozícií je jedálenský kút pre 8 ľudí a plne vybavená kuchyňa.
Apartmán Marika - v podkroví - má rozlohu 80m2, rozdelený je na spiacu a obývaciu časť voľne prepojenú a kuchynský kút. Apartmán je zariadený 4 stabilnými lôžkami + možnosť rozloženia sedacej súpravy na 2 lôžko. Kuchyňa je kompletne vybavená, jedálenska časť je voľne spojená s kuchyňou - štúdiovou formou. Kúpelňa s WC a sprchovacím kútom je samozrejmosťou.
K dispozícii v obidvoch apartmánoch je TV/skylink, SAT a Wi-Fi pripojenie na internet, detská stolička, uteráky, fén na vlasy, toaletný papier, susič obuvi.
Na požiadanie poskytneme detskú postieľku.
Hostia majú k dispozícii veľkú záhradu / 4000m2/, jazierko s rybami a vonkajší vyhrevaný relaxačný bazén. Taktiež si môžu vychutnať grilovačku v 2 altánkoch s grilom so záhradným nábytkom. Pre najmenšie detičky máme k dispozícii pieskovisko, preliezky, hojdačky, hračky, šmýkačku.
Parkovisko je uzavrete pre 4 autá, je bezplatné. Stravovanie formou švédskych stolov našim hosťom zabezpečíme v našom penzióne Mária /cca 150 m/.
tr Záhrada
tr Kontaktné informácie

Apartmány Majka
Potočná 28/19
031 01 Liptovský Mikuláš

Tel.: +421 908 965 391
Email: apartmanymajka@gmail.com
Web: www.apartmanymajka.sk
tr Cenník

Letná sezóna 13 € / osoba / noc
Zimná sezóna 14 € / osoba / noc
Mimosezóna od 10 € / osoba / noc